GBG Team
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
GBG Team

Cel mai nou si bun forum romanesc cu toaate resursele
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Introducere in GBG- tEam!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 100
Data de inscriere : 16/08/2009

Introducere in GBG- tEam! Empty
MesajSubiect: Introducere in GBG- tEam!   Introducere in GBG- tEam! Icon_minitimeDum Aug 16, 2009 2:41 am

Buna Vizitatorule , Dupa cum scrie si in portal trebuie sa iti faci cont ca sa ai acces la forum.
Dupa cum scrie in portal forumul nostru contine Tutoriale , Programe , Jocuri , Filme GRATUITE!
Dar ca sa ai acces la ele trebuie sa iti faci neaparat cont.

In acest topic, Chiar daca nu ai cont poti posta! Dar..doar in acest topic. La celelalte necesita cont pentru a posta si vizualiza!
Haide sa iti facem o introducere in comunitatea Fan-Zone.

Avem 1 Server De Counter Strike dar acest forum nu este legat de CS ..avem si Tutoriale Photoshop si Lectii de Mapping
[ Mapping - Inveti sa faci harti pentru CS ]
[Photoshop - Inveti sa editezi fotografii ]

Puteti downloada tot felul de jocuri si tot felul de Programe care iti pot inbunatati activitatea calculatorului.

Iti multumim pentru timpul acordat. Acum speram ca vei intra in comunitatea noastra si vei deveni si tu un GBG din echipa noastra!
Fii un GBG Adevarat!
Sus In jos
https://gbgteam.forumgratuit.ro
CR94
Admin



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 18/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Braila

Introducere in GBG- tEam! Empty
MesajSubiect: Re: Introducere in GBG- tEam!   Introducere in GBG- tEam! Icon_minitimeMier Aug 19, 2009 1:13 am

Buna am downloadat cateva de pe aici de pe forum ms pt ele
Sus In jos
 
Introducere in GBG- tEam!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulamentul Forumului GBG-Team

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GBG Team :: Forumul GBG-Team :: Pentru Vizitatori :: Salut Vizitatorule-
Mergi direct la: